روز کارگر بر زحمت کشان عرصه تولید و صنعت گرامی باد .

برگزیده دیگر دوره هفتم مراسم امین الضرب، حاج آقا محسن شکروی  بنیانگذار محصولات غذایی شکلی بودند و از برندهای خوشنام صنایع غذایی به شمار می آید .جناب آقای دکترمحمدتقی شکروی مدیرعامل هلدینگ و پسر حاج محسن شکروی ، که از مدیران نسل دوم شکلی محسوب می شود در این مراسم به نقش و اهمیت جشنواره کارآفرینی امین الضرب در فرهنگ سازی و تعالی مقام و جایگاه تولیدکنندگان و کار آفرینان برای نسل های آینده ، اشاره کرد و رویکرد انسان دوستانه حاج آقامحسن شکروی ، بنیانگذار شرکت شکلی به مقوله تولید و تجارت را  مورد گوشزد قرارداد و یادآور شد که ایشان حتی اجازه تضعیف شدن رقبای خود در بازار را نمی داد  و طی دوره ای با کمک به تامین مواد اولیه شرکت رقیب از خروج محصولات رقیب از بازار جلوگیری کرد .

مدیران ، کارکنان و کارگران شرکت کارخانجات تصفیه شکر تهران کسب نشان و تندیس امین الضرب را به این خاندان محترم تبریک عرض می نماید و از خداوند منان توفیق روز افزونشان را در جهت خدمت به ایران عزیز خواهان است .

آغاز عملیات تخلیه شکر خام در بندر امام خمینی

مورخه 21 تیرماه 1401 عملیات تخلیه شکر خام از کشتی کیانا به مقدار45620 تن در بندر امام خمینی اسکله شماره 1 آغاز گردید . در روزهای آتی عملیات بارگیری کامیونها به مقصد شرکت کارخانجات تصفیه شکر تهران در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان انجام خواهد گرفت .